Brýle

Příběh lyžařských a snowboardových brýlí VAGUS začal v roce 2008. Jen několik měsíců poté, co Bany opustil nemocnici po pádu v tréninku na sjezd v Kitzbühelu. Jedinečná možnost k výrobě vznikla tak, že Ondra dostal od svých "kamarádů ze sjezdovek" nabídku k vytvoření vlastní kolekce lyžařských brýlí - sám se tedy rozhodoval, jaký zvolit tvar a design. To vše pak nechal "smontovat" v jedné z nejlepších továren na výrobu lyžařských brýlí a vznikla jedinečná kolekce deseti kusů, které používal jen Bany při trénincích a závodech SP. Nápad se chytil a hned další sezonu byla po brýlích sháňka z řad veřejnosti. Kámoši Ondru nakonec přemluvili, aby zkusil udělat malou sérii stejných brýlí i pro "obyčejné smrtelníky". Tento kamarádský hec se překulil do podoby 12 unikátních modelů lyžařských a snowboardových brýlí značky Vagus.

Momentálně máme pět závodních modelů pro Světový pohár. Dokonale vyladěné Kosmic I a Kosmic II, které prošly pro sezonu 2013/2014 náročným testováním na kopcích v Saas Fee, Chile a Söldenu na výbornou!  "Jedničky" z řady Kosmic si Bany vybral na Zimní olympijské hry v Soči 2014 - a to už něco znamená! Naše TOP modely pro SP doplňují brýle Monoscop a Mirage, se kterými Ondra jezdil na střídačku v roce 2012/2013. Posledním kusem v závodní řadě jsou brýle Lunaris, které hrdě nosila Eva Samková! Pro všechny slečny, dívky a vytuněné dámičky máme 3 modely lyžařských a snowboardových brýlí Vagus - konkrétně to jsou Violet White, Violet Menthol a Pink. V případě, že jsi milovník extra kousků. Máme pro tebe vyrobenou LIMITOVANOU EDICI brýlí Alberto. A to po právu, protože nesou název po prvorozeném synovi Ondřeje Banka - Albertovi.
Suma sumárum, lyžařské a snowboardové brýle Vagus = originální a hlavně FUNKČNÍ design bez zbytečností. Jestli chcete zažít nový pohled na sjezdovku a "zimu za sklem od brýlí", jste tu správně! Kdyby byla potřeba jakékoliv pomoci s výběrem nebo si prostě nevíte rady, jsme tu pro vás na Vagus infolince!